Apartamente 1+1 me Qira tek Casa Italia - Homeland.al
325
Property size icon Sipërfaqja e pronës 73.86
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartamente 1+1 me Qira tek Casa Italia

Për Qira
September 02, 2020
45
ID: 885
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 73.86m²
Property floor icon Kati: 1-7
Property total floors icon Totali i kateve: 7
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2019
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15min
Property publication date Data e publikimit: September 02, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Casa Italia,Tirane,Shqiperi
Zona: Autostrada Tirane-Durres
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Keni punën pranë autostradës Tiranë-Durrës?
Jeni duke kërkuar një shtepi me qira te arreduar në mënyrë komode dhe në një zonë të qetë që të ofron shumë facilitate pranë?
Ne jemi zgjidhja juaj!

Në një pallat të ri me ashensor pranë Casa Italias,jepen me qira apartamente 1+1 me sipërfaqe 73.86m².
Organizohen në një ambient ndenjie,kuzhinë gatimi pjesërisht e vecuar,një dhomë gjumi dhe një tualet.
Apartamentet janë të shtruara me pllaka.
Arredimi komod dhe ndriçimin natyral i bëjnë këto apartamente të dalluar.
Gjithashtu,apartamentet ofrojnë të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode.
Vlera e qirasë mujore është 325 Euro.
Disa nga dhomat e gjumit të apartamenteve janë të pajisura me krevate dopio dhe disa prej tyre tek.
Zona është mjaft e mirë, me akses direkt në rrugën kryesore,me institucione të ndryshme arsimore,spitale,supermarkete dhe ka akses direkt me transportin publik.
Pallati ka adiministrim të rregullt.
Për t’i pare nga afër, na kontaktoni në cdo moment.