Apartamente me qira tek Joy Residence,Tirane - Homeland.al
800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 80-130
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht te mobiluara
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror

Apartamente me qira tek Joy Residence,Tirane

Për Qira
September 24, 2020
113
ID: 900
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 80-130m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2020
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht te mobiluara
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 20min
Property publication date Data e publikimit: September 24, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rezidenca Joy,Tirane,Shqiperi
Zona: Rezidenca Joy
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një ambient përrallor me pamje nga mali I bukur Dajtit,jepen me qira apartamente 1+1 dhe 3+1+2.
Nëse jeni i lodhur nga zhurma e kryeqytetit dhe doni të jetoni të qetë dhe mes gjelbërimit ,
“Joy Residence” do të ishte destinacioni I duhur.
Residenca ofron: infrastrukturë moderne, cilësi të lartë ndërtimi, siguri,privatësi dhe administrim 24 orë.
Siperfaqja e apartamentit është 80m2,kurse 2+1 është 130m2.
Të dy aparatmentet pozicionohen në katin e parë banim.
Apartamenti 1+1 organizohet në një dhomë ndenjë me ambientin e gatimit,një dhomë gjumi,një ballkon dhe një tualet dhe cmimi i qirase mujore eshte 800Euro/Muaj.
Apartamenti 3+1 organizohet në 3 dhoma gjumi,2 tualete një ballkon ku pamje eshte fantastike cmimi i qirase mujore eshte 1200Euro/Muaj.
Apartamentet janë të sapo përfunduar dhe të mobiluar në mënyrë bashkëkohore për një jetesë sa më komode.
Për t’i parë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.