Apartamente në shitje pranë Gjykatës Administrative, Laprake - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartamente në shitje pranë Gjykatës Administrative, Laprake

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Apartamente në shitje në një ndërtesë pranë Gjykatës Administrative dhe spitalit Amerikan në Laprakë. Apartamente të tipologjive të ndryshme (2+1 dhe 3+1) duke filluar nga cmimi 110’000€‎.
Zona dhe ndërtesa është shumë e përshtatshme për klinika mjekësore, analizash, dentare, grafishë nga afërsia me spitalet dhe qendrat e tjera spitalore.

Cmimi për m2 është 1100 eur dhe ndërtimi përfundon në vitin 2024.

Mos hezitoni të na kontaktoni në numrat e telefonit:

+355674028100
+355674028101

Taget mbi pronën