Apartamente në shitje tek Rana e Hedhun - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartamente në shitje tek Rana e Hedhun

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Apartamente ne shitje ne nje rezidence luksoze 3 kilometra larg Shëngjinit në zonën e Ranës së Hedhun. Apartamentet janë te tipologjive te ndryshme 2+1 dhe 1+1 me siperfaqe dhe orientime te ndryshme.
Kjo rezidencë ofron një pamje magjike të detit dhe malit, e projektuar jo vetëm për pushime por edhe për banim. Brenda kompleksit do te ndodhen ambiente si bare, restorante, supermarkete, pishina, hapesira fëmijë. Ndertimi eshte i paperfunduar dhe eshte projektuar te perfundoje i kompletuar ne fund te vitit 2024.

Siperfaqet e apartamenteve jane: 85 m2/62 m2/ 61 m2

Mos hezitoni te na kontaktoni

Taget mbi pronën