Apartamente per shitje ne kompleks Rezidencial tek Unaza e Re,Tirane - Homeland.al
800€/m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 106.89
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror

Apartamente per shitje ne kompleks Rezidencial tek Unaza e Re,Tirane

Për Shitje
February 11, 2021
51
ID: 1007
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 106.89m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2021
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 12min
Property publication date Data e publikimit: February 11, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Fusha e Aviacionit,Tirane,Shqiperi
Zona: Fusha e Aviacionit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shiten apartamente në një kompleks rezidencial,Unaza e Re,Tirane.
Kompleksi përfundon në dhjetor të vitit 2021.
Tek rezidenca gjeni apartamente komode të ndërtuara me standarte të larta europiane (1+1;2+1;3+1)
si edhe poste parkimi.Rezidenca ofron cilësinë më të mirë,sigurinë më të lartë dhe është me sistem termoizolimi.
A nuk do të ishte perfekte blerja e një shtëpie rrethuar nga hapësirat e gjelbërta ku mund të gjeni qetësinë dhe rehatinë?
Cmimi I shitjes është 800Euro/m2.Tek rezidenca shiten dhe poste parkimi me sipërfaqe 11.52m2 në katin e -2 me cmim 10.000Euro.
Për më tepër informacion mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.