Apartamente per shitje ne Laprake,Tirane - Homeland.al
62.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartamente per shitje ne Laprake,Tirane

Për Shitje
May 18, 2021
95
ID: 1103
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: May 18, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Laprake,Tirane,Shqiperi
Zona: Laprake
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shiten dy apartamente 1+1 në Laprakë me mundësi bashkimi në katin e 3-të të një pallati të ri,
me sipërfaqe totale 65m² secila.
Apartamentet organizohen në një sallon së bashku me kuzhinë gatimi open-concept, një dhomë gjumi dhe një tualet .
Ambientet janë të rrethuar nga drita e diellit gjatë gjithë ditës.
Shiten totalisht te mobiluar, sic mund të vërehet në foto dhe në cmimin e shitjes prej 62.000 Eurosh.
Apartamentet janë të pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Zona është e njohur dhe ka akses të lehtë në autostradën Tiranë-Durrës, Unazën e re të Tiranës, rrugën Dritan Hoxha, etj.
Për të organizuar një vizitë në pronë, kontaktoni në cdo moment në numrin e mësipërm të telefonit.