Apartamente per shitje ne pallat ne ndertim ne Ali Dem,Tirane - Homeland.al
1.100€/m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 60-115
Property structure icon Struktura: 1/2/3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror

Apartamente per shitje ne pallat ne ndertim ne Ali Dem,Tirane

Për Shitje
March 26, 2021
48
ID: 1040
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1/2/3
Property bathroom icon Tualet/e 1/2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 60-115m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2022
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: March 26, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Ali Demi,Tirane,Shqiperi
Zona: Ali Dem
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartamente për shitje në Ali Dem,Tiranë.
Apartamentet ndodhen në një pallat në ndërtim që pritet të mbarojë në fillim të vitit 2022.
Kanë sipërfaqe nga 60m² në 115m² dhe organizim 1+2,2+1 dhe 3+1.
Kompleksi është duke u ndërtuar me standarte Europiane,
me izolim termik dhe aukustik për eleminimin e zhurmave.
Zona është e qetë dhe një zonë në zhvillim dhe ofron akses të lehtë në Bulevardin Bajram Curri etj.
Cmimi i apartamentve është 1100Euro/m2