65.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 86
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Pjesërisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Astir shtepi ne shitje me dokumentacion te rregullt!

Për Shitje
January 13, 2020
572
ID: 616
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 86m²
Property floor icon Kati: 8
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2017
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Pjesërisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 20 min
Property publication date Data e publikimit: January 13, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Yzberish, Tirane, Shqiperi
Zona: Astir
Kodi ZIP 1005
Shteti: AL
Përshkrimi

Astir shtepi ne shitje, ne pallat të mirëadministruar, apartament 2+1 në katin e 8-të.
Organizohet në një sallon, dy dhoma gjumi të bollshme, një tualet dhe një ballkon, i gjithi me një sipërfaqe prej 86 m².
Apartamenti ka orientim nga lindja, pra cdo ambient i tij ndricohet nga drita natyrale e diellit.
Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet pjesërisht i mobiluar, me një cmim prej 65,000 Euro.
Për një vizinë në pronë, mund të na kontaktoni në cdo moment.

Taget mbi pronën