650
Property size icon Sipërfaqja e pronës 155
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar call center
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qira zyrë te Blloku Vilave Selite

Për Qira
November 11, 2019
341
ID: 540
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 155m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar call center
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: November 11, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Qendra Kristal, Tirane, Shqiperi
Zona: Qendra Kristal
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 4-ët të një vile te Blloku Vilave Selite , jepet me qira zyrë me sipërfaqe 155 m².
Ndahet në tre ambiente, ku njëri prej tyre është open space.
Gjithashtu ka dy tualete dhe një ballkon.
Ambienti është pjesërisht i mobiluar me tavolina pune dhe dollape pune.
Qiraja mujore është 650 Euro duke përfshirë mirëmbajtjen e godinës, faturën e ujit dhe një post parkimi.
Ka monitorim 24/7 nga kamera të brendshme dhe të jashtme.
Zona është mjaf e qetë dhe kryesisht e mbizotëruar nga institucione apo zyra të tjera.
Për ta parë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.