Shitet truall në hyrje Drilon Pogradec - Homeland.al
250.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 1364
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet truall në hyrje Drilon Pogradec

Për Shitje
May 10, 2019
1131
ID: 308
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 1364m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: -
Property year built icon Viti i ndërtimit: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: -
Property publication date Data e publikimit: May 10, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: 1364m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Drilonit, Albania
Zona: Drilon
Kodi ZIP 7301
Shteti: AL
Përshkrimi

Shumë pranë vilave në Drilon Pogradec dhe liqenit njëkohësisht, shitet një truall me sipërfaqe 1364 m², nga ky 300 m² shfrytezohen nga një lavazh, i cili e ka tashmë aktivitetin e ngritur.
Në të ka kaluar tashmë plani urbanistik dhe është plotësisht e përshtatshme për ndërtim të një godine 6-katëshe.
Koeficienti i shfrytëzimit të truallit është rreth 40%.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Kushton 250 000 Euro, por cmimi është i diskutueshëm.
Ka mundësi mjaft të mira zhvillimi dhe infrastrukturë tashmë të ngritur.
Nëse dëshironi të mërrni informacion të mëtejshëm, nxitoni të na kontaktoni.