Duplex per qira prane Qendres, Tirane - Homeland.al
800€
Property size icon Sipërfaqja e pronës 210
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar/Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror

Duplex per qira prane Qendres, Tirane

Për Qira
October 13, 2021
18
ID: 1207
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 210m²
Property floor icon Kati: 3/4
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar/Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 3min
Property publication date Data e publikimit: October 13, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Qender, Tirane , Shqiperi
Zona: Prane Qendres
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament i tipit dubleks për qira pranë Qendrës në katin e tretë dhe të katërt.
Duplexi organizohet në:
Katin e tretë, i cili organizohet në një sallon , një studio dhe një tualet . Sipërfaqja e këtij kati është 110m²,
dhe katin e katërt i cili organizohet në tre dhoma, një tualet dhe një sallon me sipërfaqe 110m².
Ambientet janë të mobiluara, me sistem ngrohje dhe ftohje qendrore.
Duplexi do të jetë i lirë në fund të nëntorit.
Mbi katin e dytë (dmth i katërti) ndodhet një papafingo që mund të perdoret si magazinë.
Ambienti jepet për banim ose dhe për zyra me kontratë afatgjatë.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.