Duplex per qira tek Kodra e Diellit - Homeland.al
800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 136.2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Duplex per qira tek Kodra e Diellit

Për Qira
December 01, 2021
31
ID: 1236
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 136.2m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2018
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 9min
Property publication date Data e publikimit: December 01, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Kodra e Diellit, Tirane, Shqiperi
Zona: Kodra e Diellit, Tirane
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet apartament i tipit duplex me qira tek Kodra e Diellit.
Duplexi ndodhet në katin e parë me një sipërfaqe 136.2m².
Është i organizuar në dy dhoma gjumi, dy tualete, sallon bashkë me kuzhinën.
Mobilimi është stili minimalist sic mund të shihet dhe në foto,
me ngjyra tipike që e bejnë shtëpinë më të bukur dhe të ngrohtë.
Në hyrje të Duplex-it ka akses dhe për në kopësht ku mund të ralaksoheni
nën ngjyrat e bukura të natyrës dhe qetësisë që zona ofron.
Qiraja e apartamentit është 800 Euro.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.