Duplex per shitje tek Medreseja, Tirane - Homeland.al
340.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 342
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Duplex per shitje tek Medreseja, Tirane

Për Shitje
September 24, 2021
32
ID: 1191
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 342m²
Property floor icon Kati: 6-7
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 7min
Property publication date Data e publikimit: September 24, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Medreseja,Tirane,Shqiperi
Zona: Medrese
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Tek Medreseja, Shitet Duplex me sipërfaqe 342m2 ku 153.2m2 janë të hipotekuara.
Ambienti ka dritë natyrale gjatë gjithë ditës.
Duplex-i organizohet në katin e gjashtë i cili përbëhet nga një koridor që bën shpërndarjen
e ambjenteve në sallonin e ndenjes,ambientit të gatimit dhe tualetit.
Më pas nëpërmjet shkallëve të brendshme kalojmë në katin e shtatë i cili organizohet
në tre dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Duplex-i shitet i mobiluar,ka sistem chiller dhe është një mundësi e mirë investimi.
Ndodhet në një zonë shumë pranë qendrës dhe ka akses shumë të mirë në të gjitha drejtimet.
Zona në të cilën ndodhet duplex-i ka infrastrukturë të rregullt që ofron të gjitha shërbimet për një jetesë komode,
me linja transporti publik, supermarkete, farmaci , shkolla etj.
Për më shume informacion apo vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.