Dyqan/Ambient zyrash per qira tek rruga e Durresit, Tirane - Homeland.al
Sipas Kerkeses
Property size icon Sipërfaqja e pronës 340
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Dyqan/Ambient zyrash per qira tek rruga e Durresit, Tirane

Për Qira
September 20, 2021
102
ID: 1186
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 340m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 4min
Property publication date Data e publikimit: September 20, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Durresit, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga e Durresit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira ambient i përshtatshëm për zyra/bar/restorant pranë piano bar Piazza.
Ambienti ndodhet në katin 0 të një pallati të vjetër
dhe ka organizim të brendshëm të tipit duplex, pasi ka lartësi si kat.
Lidhja e dy ambienteve bëhet me shkallë të brendshme sic mund të shihet në foto.
Sipërfaqja përbëhet nga 280 m (ambient i brendshëm) dhe 70 m (ambient i jashtëm).
Objekti është në gjendje shumë të mirë, me ndricim natyral në të dyja katet.
Eshtë shfrytezuar për lloto bar.
Për një vizitë në pronë apo më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.