Dyqan per qira ne Astir,Tirane - Homeland.al
350
Property size icon Sipërfaqja e pronës 86.66
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Dyqan per qira ne Astir,Tirane

Për Qira
May 19, 2021
75
ID: 1105
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 86.66m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2020
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: May 19, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Astir,Tirane,Shqiperi
Zona: Astir
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira ambient open space tek kompleksi green city në një zonë në zhvillim,Astir,
me siperfaqe 86.66m².
Ambienti është i painvestuar pasi është lënë në dorë të klientit
dhe shpenzimet do të mbulohen nga pronari.
Dyqani do të ishte i pershtatshëm për farmaci,piceri etj
Ambjenti ka dhe një verandë 15.5 m2
Cmimi i qirasë është 350 Euro NET.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.