Dyqan per qira ne Bllok,Tirane - Homeland.al
2.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 88.62
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Dyqan per qira ne Bllok,Tirane

Për Qira
January 20, 2021
180
ID: 989
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 88.62m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2019
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 12min
Property publication date Data e publikimit: January 20, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një zonë shumë të aksesueshme sic është Blloku,me plot njësi administrative
pranë,në katin përdhe të një pallati të ri pranë Fakultetit të Juridikut
absolutisht që aktiviteti që do të ushtroni do të jetë i sukseshëm.
Dyqani ka një sipërfaqe totale prej 88.62 m2 dhe sipërfaqe fizike 85.85 m².
Ka fasadë xhami dhe është lehtësisht i aksesueshëm nga rruga.
Hapësira e cila do jepet me qira ka cmim 2.000eu në muaj (85.85m2).
Mund të shfrytezohet si lokal,kancelari etj.
Për një vizitë në pronë mund të na telefononi ne cdo moment.