Dyqan per qira ne rrugen Myslym Shyri - Homeland.al
2.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 90
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Dyqan per qira ne rrugen Myslym Shyri

Për Qira
October 08, 2021
19
ID: 1204
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 90m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 3min
Property publication date Data e publikimit: October 08, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Myslym Shyri, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga Myslym Shyri
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qera dyqan në rrugën Myslym Shyri.
I pozicionuar në katin përdhe ambjenti ka sipërfaqe totale 90 m2.
Organizohet në një hapësirë open space dhe një tualet.
Dyqani është i përshatshëm për : Market,Farmaci,Material Ndertimi,Elektronik Shop etj
Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontakotni në cdo moment.