Dyqan per qira ne rrugen Myslym Shyri - Homeland.al
745
Property size icon Sipërfaqja e pronës 30
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Dyqan per qira ne rrugen Myslym Shyri

Të shitura/Të dhëna me qira
October 08, 2021
69
ID: 1203
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 30m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: -
Property year built icon Viti i ndërtimit: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 3min
Property publication date Data e publikimit: October 08, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Myslym Shyri, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga Myslym Shyri
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qera ambient i përshtatshëm për dyqan/zyrë në rrugën Myslym Shyri.
I pozicionuar në katin përdhe ambjenti ka sipërfaqe totale 30 m2.
Ambjenti është open sapce dhe disponon një tualet.
Për më tepër ka fasadë xhami, një tipar shumë i rëndësishëm për reklamimin e biznesit tuaj.
Dyqani është i pershatshëm për : farmaci, dyqan rrobash, zyra etj.
Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontakotni në cdo moment.