Dyqan per qira tek rruga e Dibres, Tirane - Homeland.al
650
Property size icon Sipërfaqja e pronës 102
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Dyqan per qira tek rruga e Dibres, Tirane

Për Qira
September 29, 2021
34
ID: 1198
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 102m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: -
Property year built icon Viti i ndërtimit: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 6min
Property publication date Data e publikimit: September 29, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Dibres, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga e Dibres
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Japim me qira ambient komercial 102m² pranë Komisariatit nr 4, në katin 0,
ideal për të zhvilluar biznes.
Ambienti mund të shfrytëzohet si lokal, farmaci, klinikë dentare etj.
Për më tepër ambienti ka fasadë xhami, një tipar tepër i rëndësishëm për reklamimin e biznesit tuaj.
Organizohet në një ambient open space dhe 1 tualet.
Ndodhet në një zonë tepër të zhvilluar dhe me facilitete të shumta.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!