Dyqan per shitje tek Kodra e Diellit, Tirane - Homeland.al
99.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 110
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Dyqan per shitje tek Kodra e Diellit, Tirane

Për Shitje
September 17, 2021
105
ID: 1185
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 110m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 9min
Property publication date Data e publikimit: September 17, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Kodra e Diellit,Tirane,Shqiperi
Zona: Kodra e Diellit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet ambient biznesi tek Kodra e Diellit me sipërfaqe 110m² i investuar.
Dyqani është i pozicionuar në katin përdhe me fasadë xhami dhe vizibiltet të lartë.
Ambienti ka kubaturë të rregullt dhe është i lartë.
Organizohet në një ambient open space dhe 1 tualet .
Dyqani është tepër i përshtatshëm për aktivitete biznesi si: furrë buke, estetike, pastrim kimik, zyra kontabilitet,
përkthimi, avokatie, noterie, kontabilitet, lokal, qendër kursesh, market etj.
Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.