27.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 98
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Fier shtepi ne shitje me cmim okazion!

Për Shitje
November 26, 2019
949
ID: 564
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 98m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 2
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1993
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: November 26, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Fier, Shqiperi
Zona: Fier
Kodi ZIP 9301
Shteti: AL
Përshkrimi

Fier shtepi ne shitje me cmim okazion!
Ka një sipërfaqe prej 98 m², ndodhet në katin e dytë të një godine dy katëshe dhe është tërësisht i mobiluar.
Apartamenti ka dy dhoma gjumi, një tualet me parabanjo, dy ballkone dhe një sallon me kuzhinë gatimi open-space.
Gjithashtu para ndërtesës ndodhet një oborr i rrethuar me sipërfaqe 60 m².
Apartamenti posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ka një vlerë prej 27,000 Eurosh.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.