88.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 102.8
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shtepi ne shitje te Fusha Ali Demi Tirane

Për Shitje
October 09, 2019
692
ID: 484
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 102.8m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2013
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: October 09, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Idriz Dollaku, Tirane, Shqiperi
Zona: Fusha Ali Demi
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 4-ët të një pallati të ri me ashensor te Fusha Ali Demi Tirane , shitet apartament.
2+1 me sipërfaqe 102.8 m²
Investimi në apartament është maksimal, me dyer dhe dritare dopio xham, kondicioner të klasit A++ në cdo ambient dhe dysheme me parket.
Gjithashtu tualeti është me dritare.
Ka mundësi parkimi falas.
Apartamenti shitet bosh, posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe kushton 88 000 Euro.