Garsoniere me qira ne Bllok,30 000 Leke - Homeland.al
30.000LEKE
Property size icon Sipërfaqja e pronës 50
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Garsoniere me qira ne Bllok,30 000 Leke

Për Qira
December 03, 2020
214
ID: 953
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 50m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: December 03, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në super vend,në bllok, garsoniere me qera tërësisht e mobiluar me sipërfaqe 50m².
Ndodhet në katin te 3-të.
Ka një ambient gatimi dhe nje ambjent ngrënie që përbëhet nga një tavolinë ngrënie, të ndarë nga ambienti i fjetjes ku organizohet në dy krevatë tek.
Gjithashtu ka dhe një tualet me dritare.
Zona është një ndër më të preferuarat në Tiranë,me njësi të ndryshme shërbimi pranë.
Cmimi i qirasë mujore është 30 000 All.
Për ta vizituar pronën, mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.