Garsoniere me Qira tek Casa Italia,Tirane - Homeland.al
270
Property size icon Sipërfaqja e pronës 42-58
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Te kompletuara
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Garsoniere me Qira tek Casa Italia,Tirane

Për Qira
September 01, 2020
107
ID: 884
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 42-58m²
Property floor icon Kati: 1-7
Property total floors icon Totali i kateve: 7
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Te kompletuara
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15min
Property publication date Data e publikimit: September 01, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Casa Italia,Tirane,Shqiperi
Zona: Tek Casa Italia
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një pallat të ri me ashensor pranë Casa Italias, jepen me qira garsoniere me sipërfaqe 42.6m2-58.6 m².
Organizohen në një ambient ndenjie dhe fjetje, kuzhinë gatimi pjesërisht e vecuar, tualet dhe një korridor.
Mobilimi I gasoniereve është tepër komod dhe të ofron te gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode.
Vlera e qirasë mujore është 270 Euro.
Mund të përshtaten më së miri për dy-katër persona.
Zona është mjaft e mirë, me akses direkt në rrugën kryesore,me institucione të ndryshme arsimore,spitale,supermarkete dhe ka akses direkt me transportin publik.
Pallati ka nje adiministrim te rregullt.
Për të parë garsonieret nga afër, na kontaktoni në cdo moment.