Garsoniere me qira tek Stadiumi Dinamo, Tirane - Homeland.al
300
Property size icon Sipërfaqja e pronës 30
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Garsoniere me qira tek Stadiumi Dinamo, Tirane

Për Qira
January 12, 2022
105
ID: 1258
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 30m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: January 12, 2022
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Stadiumi Dinamo, Tirane, Shqiperi
Zona: Stadiumi Dinamo
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Ofrojmë garsoniere me qira pranë stadiumit Dinamo, Tiranë.
Sipërfaqja e ambientit është 30m².
Organizohet në një dhomë ndenje/fjetje, kënd gatimi dhe tualet.
Garsonieria është e rinovuar dhe mobiluar në mënyrë bashkëkohore, pajisur me kondicioner.
Dyshemeja është e shtruar me parket.
Për më tepër është e pa banuar më parë.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.