26.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 40
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: E mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Garsoniere ne shitje Durres plazh me cmim okazion!

Për Shitje
October 08, 2019
429
ID: 481
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 40m²
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: E mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 20 min
Property publication date Data e publikimit: October 08, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Pavaresia, Durres, Shqiperi
Zona: Durres plazh
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 7-të të një pallati të ri, garsoniere ne shitje Durres plazh , 40 m².
Organizohet në një ambient ndenjie/fjetje, kuzhinë gatimi, tualet dhe ballkon.
Prona posedon certifikatë të rregullt hipotekore.
Pallati ndodhet vetëm 50 metra larg detit dhe ndodhet buzë rrugës kryesore.
Apartamenti kushton 26000 Euro dhe shitet i mobiluar sic mund të shihet në foto.
Për të organizuar një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.