Hostel per shitje ne zonen e Myslym Shyrit - Homeland.al
670.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 558
Property structure icon Struktura: 18 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I kompletuar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Hostel per shitje ne zonen e Myslym Shyrit

Për Shitje
November 25, 2021
134
ID: 1233
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 18
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës 558m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: I kompletuar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5min
Property publication date Data e publikimit: November 25, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Myslym Shyri, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga Myslym shyri
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Sjellim tek ju një ndër hostelet më të preferuar nga turistët e huaj por edhe ata brënda Shqipërisë.
Ky hostel ndodhet në zonën më të preferuar të Tiranës për shkak të faciliteteve dhe të mirave që ofron.
Në zemër të Myslym Shyrit, hosteli ka 4 kate me dokumenta te rregullta dhe përmban plot 18 dhoma gjumi
me hapësira të bollshme, ku disa prej tyre kanë edhe tualet privat.
Të ardhurat vjetore neto të këtij vendi pushues shënojnë €84.000.
Hosteli është 4 kate dhe ka sipërfaqe ndërtimi 558m².
Cmimi i shitjes është €670.000.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.