400
Property size icon Sipërfaqja e pronës 115
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qira apartament 2+1 te Hotel Hilton

Të shitura/Të dhëna me qira
January 14, 2020
240
ID: 620
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 115m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 11
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2015
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: January 14, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
Zona: Hotel Hilton
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 me sipërfaqe 115 m² te Hotel Hilton
Ndodhet në katin e 5-të dhe është i një cilësie maksimale.
Organizohet në një sallon ndenjie, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone.
Është totalisht i kompletuar me mobilie bashkëkohore.
Zona është preferenciale, me cdo facilitet të nevojshëm pranë.
Nuk lejohen kafshët shtëpiake.
Vlera e qirasë mujore është 400 Euro net.