Hotel në shitje ne Ksamil - Homeland.al
3.700.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 1800m2
Property structure icon Struktura: 37 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: AC

Hotel në shitje ne Ksamil

Për Shitje
14
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 37
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës 1800m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: AC
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim: Yes
Property distance from center icon Nga qendra: 5 minutes
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Hotel në shitje në Ksamil me pamje te plotë nga Deti.
Hoteli përbëhet nga 37 dhoma dhe është në funksion në të gjithë sezonet e vitit.
Sipërfaqe totale ndërtimi është 1700-1800m2 e cila është e organizuar në 6 kate, ku kati i parë ka funksionin si restorant dhe recepsion, 4 kate hoteleri dhe kati i fundit i përdorur si bar-restorant me pamje panoramike.

Taget mbi pronën