Hotel në shitje në Rradhimë - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: 22 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Hotel në shitje në Rradhimë

Për Shitje
20
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 22
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AF
Përshkrimi

Hotel 5 katësh në shitje në Rradhimë.
Hoteli përbehet nga 7 apartamente (2+1 dhe 1+1) dhe 15 dhoma cift (Secila nga dhomat disponon ballkon dhe pamje nga deti).
Ne katin e parë të godinës ndodhet një restorant totalisht i investuar dhe i mobiluar.
Në hapësirën e përparme të hotelit ndodhen 200 cadra dhe 400 shezllone, gjithashtu dhe një parking me kapacitet deri në 90 poste parkimi.
Sipërfaqja totale e tokës është 1800 m² dhe sipërfaqja e pronës eshte 1430 m2 .

Taget mbi pronën