Hotel per shitje me pamje nga deti ne Vlore - Homeland.al
Sipas Kerkeses
Property size icon Sipërfaqja e pronës 3089
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Hotel per shitje me pamje nga deti ne Vlore

Për Shitje
August 31, 2021
105
ID: 1170
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 3089m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2008
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit: August 31, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Uji i Ftohte,Vlore,Shqiperi
Zona: Uji i Ftohte
Kodi ZIP 9400
Shteti: AL
Përshkrimi

Shesim hotel 4 katësh me dy kate nëntokë në Vlorë.Hoteli ndodhet në zonën “Uji i ftohtë”.
Sipërfaqja totale e truallit është 2500m² kurse sipërfaqja totale e objektit
4 kate mbi tokë dhe dy kate nën tokë është 3089m².

Sipërfaqja e katit të parë nën tokë është 270m².
kurse sipërfaqja e katit të dytë nën tokë është 290m²
Kati përdhe ~ 633m².
Kati i parë ~ 604m².
Kati i dytë ~ 612m².
Kati i tretë ~ 612m².

Sipërfaqja e objektit ndihmës është 68m².
Pasuria aktualisht është e papërfunduar akoma,punimet janë të përfunduara në masën 65%.
Hoteli ndodhet në një terren të thyer kodrinor me lartësi të konsiderueshme nga deti.

Kati përdhe dhe kati i parë japin mundësi shfrytëzimi për recepsion,restorant,dhoma.
Katet më sipër organizohen secili në dhoma të madhësive të ndryshme.
Hoteli organizohet në 36 dhoma ku shumica e tyre janë me pamje nga deti dhe pjesa tjetër me pamje nga mali.
Për më shume informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.