Hotel per shitje me pamje nga liqeni ne Pogradec - Homeland.al
430.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 1125.3
Property structure icon Struktura: 18 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i kompletuar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Hotel per shitje me pamje nga liqeni ne Pogradec

Për Shitje
November 01, 2021
127
ID: 1221
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 18
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës 1125.3m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i kompletuar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 9min
Property publication date Data e publikimit: November 01, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Udenisht, Pogradec, Shqiperi
Zona: Udenisht
Kodi ZIP 7305
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet Hotel-Restorant 4-katësh në fshatin Udenisht pranë qytetit të bukur të Pogradecit.
Hoteli organizohet në 16 dhoma dhe 2 suita si dhe një restorant me sipërfaqe 140m².
Sipërfaqja e truallit është 1125.3m² kurse sipërfaqja e ndërtesës është 331.1m².
Hoteli ndodhet pranë liqenit të Ohrit.Dhomat kanë pamje nga liqeni si dhe nga mali.
Për informacion të detajuar apo një vizitë në pronë mos hezitoni të na na kontaktoni në cdo moment .