Hotel per shitje me pamje nga deti ne Sarande me cmim okazion! - Homeland.al
2.290.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 1800
Property structure icon Struktura: 40 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Plotesisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Hotel per shitje me pamje nga deti ne Sarande me cmim okazion!

Për Shitje
September 28, 2021
126
ID: 1195
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 40
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës 1800m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: Rinovuar 2018
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Plotesisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit: September 28, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Sarande,Tirane, Shqiperi
Zona: Sarande
Kodi ZIP 9701
Shteti: AL
Përshkrimi

Hotel luksoz përballë detit për shitje në Sarandë, Shqipëri me cmim okazion.
Hoteli ndodhet përballë një prej plazheve më të bukur në Sarandë dhe është rinovuar në vitin 2018.
Ka 40 dhoma të gjitha me pamje nga deti.Sipërfaqja e ndërtimit është 1800m².
Hoteli organizohet në:
Kati 0 ~ Parking me akses në Ashensor.
Kati 1 ~ Restorant i brendshëm / i jashtëm + Recepsion
Kati 2-5 ~ 10 Dhoma për kat, gjithsej 40 dhoma. Kapacitet i plotë 92-100 persona.
Kati i fundit ~ Tarracë e projektuar për lokal me bar, kuzhinë, tualet, depo, të gjitha funksionale.
Hoteli disponon ashensor.
Të gjitha dhomat kanë pamje nga deti dhe kanë arredim modern.
Çmimi nga 3.500.000 € tashmë është 2.290.000€.
Hoteli ka dokumentacion të rregullt hipotekor.
Perfitoni nga ky okazion unik për një investim të qendrueshëm e afatgjatë.
Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.