Hyrje super cilesore per qira tek Blloku i Vilave Vasil Shanto,Tirane - Homeland.al
600
Property size icon Sipërfaqja e pronës 120
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Plotesisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Hyrje super cilesore per qira tek Blloku i Vilave Vasil Shanto,Tirane

Për Qira
September 21, 2020
132
ID: 898
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 120m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Plotesisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 20min
Property publication date Data e publikimit: September 21, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Blloku i Vilave,Vasil Shanto
Zona: Vasil Shanto
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me Qira kati I dytë I vilës 3 katëshe me sipërfaqe 120m2.
Hyrja ndodhet tek Blloku I Vilave,Vasil Shanto, një vend i rrethuar nga qetësia dhe siguria.
Vila ka punime shumë cilësore gjithashtu dhe punimet e hyrjes janë absolutisht të një kualiteti superior me një arredim të stilit modern.
Dyshemeja e hyrjes është e shtruar me parket të cilësisë së lartë.
Hyrja organizohet në sallon ndenje me mjaft hapësirë dhe e rrethuar nga drita,
ambient gatimi të vecuar më vete me dritare,
dy dhoma ku njëra prej të cilave ka tualet,të dyja me dalje në ballon dhe një tualet ditor.
Apartamenti ka gjithcka të nevojshme për një jetesë komode.
Vila është e rrethuar me oborr, hapësire e cila të mundëson dhe një post parkimi .
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!