Japim me qira ambient per biznes ne rrugen Ali Demi, Tirane - Homeland.al
350
Property size icon Sipërfaqja e pronës 36
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Japim me qira ambient per biznes ne rrugen Ali Demi, Tirane

Për Qira
September 29, 2021
168
ID: 1196
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 36m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 7min
Property publication date Data e publikimit: September 29, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Ali Demi, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga Ali Demi
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Japim me qira ambient 326m² në Ali Dem, në katin 0, buzë rruge, ideal për të zhvilluar biznes.
Ambienti është shfrytëzuar si lokal, ka sistem aspirimi funksional, kondicioner,
dhe jepet me qira për bar ose për cfarëdo lloj biznesi.
Organizohet në një ambient open space,1 tualet dhe 1 verandë.
Ndodhet në një zonë tepër të zhvilluar dhe me facilitete të shumta.
Për një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!