1.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 294
Property structure icon Struktura: -, open space Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qira ambient komercial në Xhafzotaj

Për Qira
October 09, 2018
435
ID: 92
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -, open space
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 294m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 1
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 40 min
Property publication date Data e publikimit: October 09, 2018
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Xhafzotaj, Albania
Zona: Xhafzotaj
Kodi ZIP 2504
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira ambient komercial, i cili është me vetratë xhami dhe i investuar brenda.
Ka një bar-lokal si edhe një furrë druri duke qenë se më parë është përdorur edhe si restorant.
Pjesa tjetër është e njëjta sipërfaqe që momentalisht pronarët e përdorin vetë si dyqan bojrash.
Të dyja ambientet kanë një sipërfaqe prej 294 m² secila.
Mund të jepen me qira të dyja së bashku si ambiente ose vec e vec në varësi të interesit të klientit.
Qiraja mujore për secilin prej ambienteve është 1000 Euro.
Eshte i përshtatshëm për disa lloje biznesesh, ndodhet buzë rrugë dhe aksesohet lehtësisht si lokacion.