Jepet me qira apartament 1+1 tek Liqeni i Thatë. - Homeland.al
1.200
Property size icon Sipërfaqja e pronës 74M2
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Jepet me qira apartament 1+1 tek Liqeni i Thatë.

Për Qira
9
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 74M2
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2019
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: 74M2
Property garages icon Garazh: 2
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 tek Liqeni i Thatë. Apartamenti ndodhet në katin e parë në një ndërtesë moderne ku banojnë 9 familje.
Organizohet në një dhomë ndenje, një kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një tualet. Veranda është 60 M2 dhe e mobiluar me furnitura te përshtatshme për të shijuar pjesën e jashtme të apartamentit.
Të gjitha mobiljet janë cilësore dhe të investuara/kuruara në detaje. Bashkë me apartamentin në çmim perfshihen dhe 2 vende parkimi.
Për më shumë detaje ose një vizitë në pronë na kontaktoni.

Taget mbi pronën