800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 112
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qira apartament 2+1 pranë Kullave Binjake

Për Qira
October 09, 2019
296
ID: 482
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 112m²
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: October 09, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirane, Shqiperi
Zona: Kullat Binjake
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1+2 shumë pranë Kullave Binjake.
Ai ndodhet në katin e 7-të të një pallati të ri me ashensor, ka sipërfaqe 112 m² dhe organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.
Është i gjithi i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe i pajisur me të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme.
Shtëpia është plot dritë, ndodhet në zonë fantastike qëndrore dhe ofron kushte maksimale për një jetesë komode.
Cmimi i qirasë mujore është 800 Euro.