450
Property size icon Sipërfaqja e pronës 130
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qira apartament 2+1+2 te Liqeni i Thate

Për Qira
June 29, 2020
77
ID: 821
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 130m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2015
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: June 29, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Liqeni i Thate, Tirane, Shqiperi
Zona: Liqeni i Thate
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Te Liqeni i Thate, jepet me qira apartament 2+1+2 me sipërfaqe 130 m².
Ndodhet në zonë preferenciale, me akses direkt në linjën e autobusit të Kristalit.
Apartamenti ofron komoditet maksimal, hapësira të bollshme, ndricim perfekt natyral dhe arredim funksional.
Vlera e qirasë mujore është 450 Euro.
Apartamenti ndodhet në katin e 5-të dhe është totalisht i mobiluar.
Për një vizitë në prone, ju lutem na kontaktoni!