Jepet me qira apartament ne katin e dyte te Viles - Homeland.al
1.100
Property size icon Sipërfaqja e pronës 192
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Pjeserisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qira apartament ne katin e dyte te Viles

Për Qira
August 12, 2021
31
ID: 1150
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 192m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2014
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Pjeserisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: August 12, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: Po
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Vilat Gjermane,Tirane,Shqiperi
Zona: Vilat Gjermane
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Tek vilat Gjermane,jepet me qira kati i dytë i një Vile 3 Katshe.
Apartamenti organizohet në tre dhoma gjumi, sallon, kuzhinë gatimi me ambient ngrënie,
dy tualete dhe një ballkon i bollshëm.Apartamenti është i sapo investuar,mobiluar në mënyrë bashkëkohore
i pajisur me të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme.
Vlera e qirase mujore është 1100 Euro dhe përfshin dhe një garazhd në cmim.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.