1.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 103
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qira apartament 2+1+2 te rruga “Margarita Tutulani”

Për Qira
September 11, 2019
271
ID: 439
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 103m²
Property floor icon Kati: 9
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2006
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: September 11, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 9-të të një pallati të vitit 2006, jepet me qira apartament 2+1+2 me sipërfaqe 103 m².
Shtëpia është totalisht e kompletuar me mobilie moderne, është plot dritë dielli në cdo hapësirë të saj dhe ju ofron komoditet maksimal.
Zona në të cilën ndodhet është mjaft e preferuar.
Pranë ka shkollën “Petro Nini Luarasi”, Liqenin e Tiranës, Bllokun si dhe sheshin “Nënë Tereza”.
Mund ta quajmë bindshëm një nga zonat më strategjike të Tiranës.
Cmimi i qirasë mujore së apartamentit është 1000 Euro, i diskutueshëm.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.