690
Property size icon Sipërfaqja e pronës 135
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qira ne Bllok apartament 3+1, 690 euro

Për Qira
October 12, 2018
613
ID: 99
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 135m²
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2009
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: October 12, 2018
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, jepet me qira në Bllok, apartament 3+1 me sipërfaqe totale prej 135 m².
Ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri dhe ka orientim jug-lindje, duke ndricuar mjaft mirë të gjitha hapësirat e shtëpisë.
Organizohet në një sallon pritje të bollshëm së bashku me këndin e gatimit, tre dhoma gjumi të shtruara me parket, ku njëra prej tyre është me ballkon dhe dy tualete ku njëri prej tyre është me aspirim natyral.
Shtëpia ka të gjitha mobiliet e nevojshme, është e bollshme dhe komode.
Zona në të cilën ndodhet ka pranë cdo facilitet të nevojshëm që do jua bëjë jetesën mjaft komode, pasi është një pikë referuese në Tiranë.
Qiraja mujore është 690 Euro.