Jepet me qira një vilë mbresëlënëse tek Vilat Amerikane,Tiranë - Homeland.al
4.500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 612
Property structure icon Struktura: 4 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Gjysëm e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qëndror/Oxhak

Jepet me qira një vilë mbresëlënëse tek Vilat Amerikane,Tiranë

Për Qira
July 30, 2020
120
ID: 852
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 4
Property bathroom icon Tualet/e 4
Property size icon Sipërfaqja e pronës 612m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2006
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qëndror/Oxhak
Property accommodation icon Arredimi: Gjysëm e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: July 30, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: Po
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Vilat Amerikane,Tiranë,Shqipëri
Zona: Tek Vilat Amerikane
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira një vilë fantastike tek vilat Amerikane.
Vila ofron mundësi të pafundme relaksi dhe qetësie, dhe ndodhet vetëm 10 minuta larg Tiranës.
E gjithë sipërfaqja prej 612 m².
Organizohet në 4 dhoma gjumi dhe 4 tualete,sallon ndenje,ambient gatimi më vete,garazhd.
Vila ka sistem ngrohje/ftohje chiller ne katin e parë.
Kati i parë dhe kati i tretë kanë oxhak,që bëjnë ngrohjen e të gjithë ambientit.
Të gjitha dhomat përvec ambjentit të gatimit janë të shtruara me parket druri.
Ambienti përreth vilës përbëhet nga një pishinë, pajisje për barbekju dhe një oborr plot gjelbërim, i mbjellë me pemë frutore.
Në vilë ka një garazhd për parkimin e dy makinave, si dhe vend për të parkuar makina të tjera në oborr.
Vila furnizohet me ujë selite i cili është i pijshëm.I gjithë ky objekt kaq funksional, komod dhe i sigurtë ka një qira mujore prej 4500 Eurosh.
Do të ishte perfekt për të pasur një jetesë të rehatshme, larg stresit që të krijon qyteti i zhurmshëm, por njëkohësisht për të shijuar fundjavat tuaja mes natyrës dhe ajrit të pastër. Na kontaktoni për një vizitë në pronë.