2.300.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 550
Property structure icon Struktura: 5 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: SIstem Gjeotermal Kanadez

Shitet ose jepet me qira nje vilë pranë TEG-ut

Për Qira Për Shitje
November 21, 2018
232
ID: 147
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 5
Property bathroom icon Tualet/e 5
Property size icon Sipërfaqja e pronës 550m²
Property floor icon Kati: 1-2
Property total floors icon Totali i kateve: 2
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2014
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: SIstem Gjeotermal Kanadez
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim: 25 poste
Property distance from center icon Nga qendra: 20 min
Property publication date Data e publikimit: November 21, 2018
Property area size icon Sipërfaqe trualli: 4500m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: Po
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Dervish Shaba, Albania
Zona: Prane TEG-ut
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Pranë TEG-ut, jepet me qira nje vile fantastike si edhe shitet.
Nuk është thjesht një pronë si gjithë të tjerat, është një mrekulli e kuruar në detaje.
Sipërfaqja totale e truallit është 4500 m², nga të cilat 550 m² janë ndërtim.
Është e ndarë në dy kate ku ndodhen 5 dhoma dhe 5 tualete.
Vila është e pajisur me sistem uji të pijshëm, sistem sigurie të monitoruar 24/7 nga kamerat, shfrytëzim të ujërave të shiut me kosto zero si dhe me sistem ngrohje gjeo-termal pa asnjë kosto operimi. Në vilë ka gjithashtu pishinë, sauna dhe xhakuzi.
Ka sistem anti-grabitje me ndricim në distancë, cka i jep një siguri maksimale pronës suaj, gjenerator 27 kWh në rast ndërprerje të energjisë elektrike si dhe detektor tymi për ta mbrojtur pronën tuaj në raste zjarri.
Vila është në një zonë totalisht private dhe ka fushëpamje të lirë.
Për ju që jeni të apasionuar pas verës dhe e shijoni atë si asnjë pije tjetër, do të keni mundësinë ta kultivoni dhe prodhoni vetë, duke qënë se në oborrin e vilës ndodhet një vreshtë si dhe një qilar vere për ta ruajtur atë të shijshme ndër vite.
Prona është menduar për të banuar dhe njëkohësisht për të kultivuar pasionet tuaja më të mëdhaja.
Ju ofron qetësi absolute dhe gjelbërim si askund tjetër.
Nëse dëshironi të ftoni miqtë tuaj për të ndarë momentë të këndshmë së bashku apo për të organizuar festa private, e keni mundësinë ta bëni pa më të voglin problem pasi në oborr është mundësia për të parkuar 25 makina dhe ta ngrini muzikën në maksimum me sistemin e brendshëm audio.
Vila është totalisht e mobiluar me mobilie të cilësisë superiore ku ndërthuret bashkëkohorja me drurin klasik origjinal.
Në sallonin e ndenjies ndodhet gjithashtu një oxhak, i cili i bën më te ngrohta ditët e ftohta të dimrit.
E gjithe kjo cka përshkruam më sipër ju ofrohet për ta bërë tuajën për 2.3 milion Euro ose për ta marrë me qira ditore për 1100 Euro/dita, javore për 5300 Euro/java ose për qira mujorë për 3600 Euro/muaj (për periudhë afatgjatë qiraje). Për qira një mujore, 9000 euro/muaj!
Na kontaktoni për të rezervuar vizitën tuaj në pronë.