Jepet me qira super ambient biznesi tek Komuna e Parisit - Homeland.al
1.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 180
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Jepet me qira super ambient biznesi tek Komuna e Parisit

Për Qira
April 14, 2021
51
ID: 1059
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 180m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: April 14, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Komuna e Parisit,Tirane,Shqiperi
Zona: Komuna e Parisit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Ambient biznesi per qira në një rrugë me mjaft instituctione dhe me njësi të shumta biznesi,
sic është Komuna e Parisit.
Ka një sipërfaqe të brendshme prej 100m² dhe një verandë prej 80m².
Është mjaft i përshtatshëm si bar-kafe ose restorant.
Për më tepër vjen me një cmim prej vetëm 1000 Euro.
Është mundësi mjaft e mirë për të ngritur aktivitetin tuaj, i cili kërkon një vizibilitet të lartë dhe zona mjaft të frekuentuara.
Na kontaktoni në numrin e mësipërm për ta parë njësinë komerciale nga afër.