Jepet me qira vilë tek Kompleksi Kombo, pranë TEG. - Homeland.al
2.500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 300m2
Property structure icon Struktura: 4 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Jepet me qira vilë tek Kompleksi Kombo, pranë TEG.

Për Qira
45
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 4
Property bathroom icon Tualet/e 4
Property size icon Sipërfaqja e pronës 300m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim: 1
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: 400m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira vilë 3-katëshe tek Kompleksi Kombo, pranë TEG.
Vila ka një sipërfaqe prej 300m2 dhe është e organizuar në 4 dhoma gjumi, 4 tualete, 2 sallone dhe 2 kuzhina.
Ka nje arredim modern, dhe post parkimi.
Për çdo informacion ose për një vizitë në pronë mund të kontaktoni në:
+355 67 402 8100
+355 67 402 8101
info@homeland.al

Taget mbi pronën