Jepet zyre me qera tek rruga e Elbasanit Tirane - Homeland.al
650
Property size icon Sipërfaqja e pronës 92
Property structure icon Struktura: 4 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet zyre me qera tek rruga e Elbasanit Tirane

Për Qira
January 12, 2022
96
ID: 1259
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 4
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 92m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 7min
Property publication date Data e publikimit: January 12, 2022
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Elbasanit, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga e Elbasanit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet zyrë me qera pranë drejtorisë së higjienës, rruga e Elbasanit, Tiranë.
Ambienti ndodhet në kat të parë dhe organizohet në 4 ambiente pune, një korridor
që të con në ambientet e punës, një mini-kuzhinë si dhe tualet.
Ambientet janë tërësisht të investuara dhe me kushte mjaft komode.
Vendndodhja është lehtësisht e aksesueshme, në një nga zonat më komerciale dhe të preferuara të kryeqytetit.
Nëse dëshironi të organizojmë një vizitë për te parë ambientin nga afër, na kontaktoni në cdo moment.