Kati i pare i viles per qira tek Blloku i Vilave,Selite - Homeland.al
750
Property size icon Sipërfaqja e pronës 160
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner/Oxhak

Kati i pare i viles per qira tek Blloku i Vilave,Selite

Për Qira
August 18, 2021
43
ID: 1157
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 160m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2014
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner/Oxhak
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: August 18, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Blloku i Vilave,Selite,Tirane
Zona: Blloku i Vilave,Selite
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament 3+1 në katin e parë të një vile tek Blloku i Vilave, Selitë.
Hyrja ka sipërfaqe 126m2 dhe është e organizuar në: 3 dhoma gjumi, tualet dhe salloni + ambient gatimi.
Ka kondicioner në cdo ambient dhe oxhak në sallonin e ndenjes.
Vila gjithashtu ka një verandë të bollshme ku mund të kaloni kohën tuaj të lirë duke u relaksuar nën freskinë e pemëve
dhe ngjyrat e bukura të natyrës.
Në cmim përfshihen dhe 2 vende parkimi me hapje dhe mbyllje të derës me telekomandë.
Vila jepet e pamobiluar dhe cmimi i qirasë mujore është 750 Euro.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.