1.600
Property size icon Sipërfaqja e pronës 220
Property structure icon Struktura: Open space Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem qendror

Qendra Kristal , jepet me qira ambient komercial

Të shitura/Të dhëna me qira
July 30, 2019
258
ID: 399
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: Open space
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 220m²
Property floor icon Kati: 1-2
Property total floors icon Totali i kateve: 2
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2008
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem qendror
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: July 30, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Ndrek Luca, Tirana, Albania
Zona: Komuna e Parisit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira në katin e dytë të një godine të re, jepet me qira një ambient komercial me sipërfaqe 220 m² te qendra Kristal .
Është i formatit open space dhe zyra të vecuara, me dy tualete brenda dhe i gjithi me fasadë xhami që sheh nga rruga.
Ka mundësi perfekte reklamimi.
Është perfekte për një institucion financiar, dyqan apo edhe call center.
Cmimi i qirasë mujore është 1600 Euro dhe zona në të cilën ndodhet është mjaft e populluar dhe e zhvilluar.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni.