420
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet te Kompleksi Delijorgji shtepi me qera

Të shitura/Të dhëna me qira
January 10, 2020
276
ID: 615
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2016
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: January 10, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Muhedin Llagani, Tirana, Albania
Zona: Kompleksi Delijorgji
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 5-të të një pallati të ri , jepet te kompleksi Delijorgji shtepi me qera
Ka një sipërfaqe prej 70 m².
Apartamenti është totalisht i mobiluar me arredim bashkëkohor dhe organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon i bollshëm.
Vlera e qirasë mujore është 420 Euro.
Zona në të cilën ndodhet pallati ka akses direkt me rrugët kryesore dhe cdo facilitet të nevojshëm.
Për ta parë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.